450.000 €
Gelegen met veel potentieel en behoefte aan wat verfrissing in een uitzonderlijke omgeving Gelegen op een dominante positie in het hart van het platteland zonder naaste buren op meer dan 2 hectare grond met een mooi privémeer. Woning geschikt voor paardensport. Het hoofdgebouw heeft grote volumes
328.000 €
Bent u op zoek naar een eigentijdse gelijkvloerse villa We presenteren deze prachtige recente villa in Villeneuve sur lot Rustig gelegen in een landelijke omgeving dicht bij het centrum op 3 minuten van alle winkels Het huis bestaat uit een grote woon-eetkamer (47m2) die uitkomt op een overdekt terr
276.900 €
Op meer dan 3000m² rustig terrein met panoramisch uitzicht, gerenoveerd huis () van +165m² en 110m² in te richten zolder.4 slaapkamers, 1 kantoor, 1 keuken met bijkeuken, 2 badkamers en 2 toiletten, 1 grote garage, 1 tuinhuisje. Veel mogelijkheden voor liefhebbers van groen en rust (hoofd- of tweede
255.000 €
Romain Lefranc nodigt u uit om in Exclusiviteit dit prachtige pand met een uitzonderlijke leefomgeving te ontdekken! Genesteld op een royaal perceel van 3411m2, combineert dit gelijkvloerse huis van ongeveer 120m2 modern comfort en functionaliteit. Gelegen in een rustige omgeving, is het een ware o
210.000 €
Exclusief bij: Ontdek dit charmante Gasconse huis van 135m² met zijn aangrenzende bijgebouwen, typisch voor de oude boerderijen van de regio. Dit stenen pand dateert uit de Gasconse constructies van 1850 en is gelegen in Lamontjoie 47310, op de grens van de Gers en Lot-et-Garonne, op slechts 20 minu
445.000 €
Locatie: Genesteld in het hart van het platteland, op een paar minuten van Villeréal, een bastide geclassificeerd als een van de mooiste dorpen van Frankrijk, profiteert deze woning van alle voorzieningen. Het is ideaal gelegen op 20 minuten van Bergerac, met zijn treinstation en internationale luch
270.000 €
Dit huis is ideaal gelegen op een paar minuten van de stad Marmande, 1 uur van Bordeaux en de luchthaven, 15 minuten van de pittoreske en levendige dorpjes Duras en Monségur. Genesteld in een bosrijke en intieme tuin, bestaat deze woning waar de mogelijkheden talrijk blijven, op de begane grond, een
795.000 €
Dit prachtige pand ligt aan een kleine laan in de buurt van het historische stadje Duras op een heuveltop, bekend om zijn vele bars, restaurants en 12e-eeuws kasteel. Geniet van levendige zomerevenementen zoals levendige avondmarkten, steekspeltoernooien of de meeslepende 3D-nachtvideo die het kaste
385.000 €
Gelegen aan het einde van een laan in een klein gehucht, ligt deze woning op korte afstand van alle voorzieningen. Het historische stadje Duras op een heuveltop is gemakkelijk bereikbaar en de grotere stad Ste Foy La Grande ligt op slechts een paar kilometer afstand. De grotere stad Bergerac, met zi
495.000 €
Locatie: Op slechts 5 minuten van Castillonnès, in een rustige en overlastvrije omgeving op het platteland, profiteert dit huis van een bevoorrechte locatie zonder vis-à-vis, zonder naaste buren en zonder drukke wegen, beschermd en omgeven door zijn land. Het ligt op slechts 30 minuten van Bergerac.
265.000 €
Deze prachtige stenen boerderij is gelegen in een klein dorpje tussen de historische steden Duras en Eymet, biedt gemakkelijke toegang tot lokale winkels en op loopafstand van een bakker. Het is gebouwd op een ruim perceel met een goed onderhouden tuin rondom het huis en biedt een ontspannen omgevi
265.000 €
Dit aantrekkelijke eigentijdse huis, gebouwd met kwaliteit en duurzaamheid in het achterhoofd, is gelegen in een rustige omgeving. Dicht bij de voorzieningen van Marmande en op ongeveer een uur van Bordeaux en de luchthaven, is deze accommodatie perfect voor mensen die op zoek zijn naar comfort en b
379.500 €
Dit moderne huis ligt op korte afstand van Duras en Monségur, twee charmante dorpjes met een verscheidenheid aan winkels, bars en restaurants. Perfect gelegen, op slechts 20 minuten van La Réole en het treinstation, waardoor u Bordeaux in 40 minuten kunt bereiken, en 45 minuten van de luchthaven van
212.000 €
Gelegen op slechts een paar minuten afstand van het pittoreske stadje Duras op een heuveltop, vormt deze woning de perfecte harmonie tussen het stedelijke gemak en de serene landelijke omgeving. Deze residentie ligt op een liefdevolle locatie en heeft een goed ontworpen lay-out die aan uiteenlopende
365.700 €
Dit prachtige stenen huis, gelegen in de buurt van Duras, een charmant dorpje met alle essentiële voorzieningen, waaronder bars, restaurants en boetieks. Deze residentie ligt in een rustige omgeving en profiteert van modern comfort met behoud van de charme van het oude. Het huis is toegankelijk via
399.000 €
Dit prachtige pand, genesteld in het hart van het platteland, kijkt uit over de vallei dankzij de verhoogde ligging. Het ligt op slechts een paar minuten lopen van een charmant dorpje en op ongeveer 10 minuten rijden van het dorp Duras, met zijn vele voorzieningen, bars en restaurants. Bij binnenkom
381.600 €
Dit prachtige stenen huis, genesteld in het hart van het platteland, is de perfecte plek om te ontsnappen aan het dagelijkse leven en te genieten van de rust van de natuur, terwijl het dicht bij de bastidestad Monségur en het charmante dorpje Duras ligt met zijn bars, restaurants, winkels en feestel
297.000 €
Ideale locatie tussen Villeneuve en Agen voor dit gelijkvloerse huis van ongeveer 124m2 gebouwd in 2016 met een veranda van 13m2 die leidt naar een entree met kast, een woonkamer, ingerichte keuken van 42,5m2 (33,2m2 + 9,3m2), drie slaapkamers van 12m2, 12m2, 8,50m2, waarvan twee met kasten, een dou
235.000 €
Gelegen op slechts een paar kilometer van het historische stadje Duras op een heuveltop, bekend om zijn prachtige kasteel, biedt deze accommodatie ook gemakkelijke toegang tot een schat aan voorzieningen, waaronder winkels, bars, restaurants en een gerenommeerde golfbaan. Bovendien kunnen bewoners d
212.000 €
Deze aantrekkelijke moderne woning ligt op een ideale locatie aan de rand van Marmande, gunstig gelegen nabij scholen en supermarkten, met het treinstation op slechts 5 minuten rijden en gemakkelijke toegang tot de snelweg binnen 15 minuten. Weggestopt in een mooie doodlopende straat, biedt het een
472.500 €
Prachtig landgoed voor liefhebbers van oude stenen en projectmakers.inderdaad alle gebouwen (klein kasteel met zijn bijgebouwen) bieden een oppervlakte van ongeveer 900 m2, alle muren en dakbedekkingskaders zijn in perfecte staat, werkzaamheden uitgevoerd van 2000 tot 2005. Het kleine kasteel geflan
372.500 €
Locatie: Dit mooie stenen huis ligt in een rustige omgeving op het platteland. De nabijheid van twee levendige bastidesteden zorgt echter voor gemakkelijke toegang tot voorzieningen en stadsdrukte. HUISVESTING: Binnen biedt deze traditionele gelijkvloerse boerderij een praktische indeling. Een keuk
299.999 €
In het hart van het platteland in de Lot-et-Garonne, prachtig stenen pand met authentieke charme in een bevoorrechte omgeving. Karakteristiek gebouwencomplex geheel in steen dat bestaat uit een hoofdgebouw, een appartement gevolgd door een schuur en verschillende bijgebouwen. Het hoofdgebouw, zeer l
425.000 €
Stenen huis met gîte gelegen tussen de historische stad Duras met zijn prachtige kasteel en het golfresort Château Vigier met zijn bars, restaurants, spa en natuurlijk zijn beroemde golfbaan. Dit stenen huis met verfijnde afwerkingen binnen is een echt juweeltje genesteld in het hart van de natuur.