310.000 €
De woning wordt betreden via de automatische poort met afstandsbediening, het perceel van ca. 2.635 m2 is volledig omheind, een 2e toegang bestaat naar het noordwesten via de landelijke weg. Dit moderne huis bestaat uit: Een zeer grote en lichte leefruimte, bestaande uit een woonkamer, een eethoek
800.000 €
Prachtig stenen pand met zijn toren, schuren, land en bossen. Het woonhuis bestaat uit: Een inkomhal met houten trap (17 m2). De woonkamer met open haard (31,3 m2) twee grote ramen (dubbele beglazing) met uitzicht op het essenpark, houten vloer. De keuken (29 m2) met zijn prachtige cementtegels
248.400 €
Stenen huis uit de regio bestaande uit: Een woonkamer (26,3 m2). Een keuken met open haard en terracotta vloer (11 m2). Een eetkamer (17,2 m2). Een eerste slaapkamer (18,5 m2). Een tweede slaapkamer (17 m2). Een derde slaapkamer (16,8 m2). Een vierde slaapkamer (16,7 m2) Een badkamer/toilet
269.500 €
Dit aangename huis zal u bevallen met zijn oppervlakte en karakter, het is het familiehuis! Een inkomhal (8,3 m2) terracotta vloer De woon/eetkamer (31,3 m2) met zijn stenen open haard en houtkachel, terracotta vloer, mooie balken aan het plafond, uitzicht op de tuin, kast onder de trap De keuken (2
209.520 €
In het zuidwesten, dicht bij de Dordogne, en genietend van een prachtige en groene omgeving, ligt deze oude stenen boerderij in de buurt van onze prachtige bastide van Monflanquin. Deze woning biedt een gelijkvloers huis, van ongeveer 125m², bestaande uit 2 slaapkamers (14,21m² en 19,5m²), een grote
357.000 €
Authentieke gerenoveerde boerderij uit de jaren 1800, combineert op harmonieuze wijze oude charme en hedendaags comfort met een rustieke, chique sfeer. Gelegen op een omheind terrein van 1400 m², beplant met bomen en bloemen, met een binnenzwembad van 10x5m. Op een niveau kunt u genieten van een ov
488.000 €
Oase van rust op 7 km van de voorzieningen van Castillonnes. Charmant Périgord huis van 160m2 bestaande uit grote woonkamers, 3 slaapkamers, 2 badkamers en een wasruimte. Woonkamer van 62m2 met mooie open haard en houtkachel (Godin), eetkamer/keuken van 31m2. Land van een hectare in absolute rust
224.900 €
Dringend te zien!! Eigentijds gelijkvloers huis met 5 kamers met groot perceel met zwembad van meer dan 1800 m². Zin in een rustig en comfortabel leven in een warme en ruime woning? Dit prachtige eigentijdse huis is voor u gemaakt! Gelegen in een rustige omgeving en zonder vis-à-vis, biedt het een
370.000 €
Het is geen toeval dat de oudsten van de omliggende dorpen dit huis 'Het Kasteel' noemden, gelegen aan het einde van het pad, met uitzicht op de vallei omringd door 7 ha grond, met een uitzonderlijk uitzicht, dit oude hoofdgebouw komen bezoeken dat u niet meer wilt verlaten!! Duw de poort open en ko
376.000 €
Exclusiviteit Newdeal Immobilier Villeneuve sur Lot. Ik bied u deze uitzonderlijke villa van 163 m² aan, op een prachtig bebost perceel op een heuvel van 5200 m², in de zeer gewilde woonwijk Plaisance, met een adembenemend uitzicht op de bastide en de Lot-vallei. Dit huis is volledig gerenoveerd doo
521.000 €
In het hart van Casteljaloux, Maison de Maître van 433 m2 woonoppervlak bestaande uit op de begane grond een grote hal die uitkomt op de keuken, bijkeuken, woonkamer van 48 m2, een kantoor en een slaapkamer met doucheruimte. Boven zijn 5 extra slaapkamers met elk een toilet, een bibliotheek en een d
378.000 €
Schitterende renovatie voor dit burgerlijke stenen huis en zijn gastenverblijf, in het hart van het mooie dorpje Saint-Sylvestre, zijn haven en zijn winkels. Deze residentie belichaamt charme en elegantie en biedt een verfijnde leefomgeving aan de toekomstige eigenaren. Het biedt een prachtige leefr
189.900 €
Lacapelle-Biron, gelijkvloers huis gedeeltelijk in steen, ongeveer 130 m2 woonoppervlak bestaande uit keuken, woonkamer, vier slaapkamers, waarvan één met doucheruimte en toilet, badkamer, toilet en wasruimte. Perceel van 6733 m2. Bijgebouwen en garage met elektrische poort. Mooi uitzicht over de va
339.000 €
Villa van 179 m2 woonoppervlak bestaande uit een grote woonkamer van 80 m2 met kathedraaldak, open keuken en houtkachel, een gang die leidt naar 2 slaapkamers, een badkamer, een wasruimte, een kleedkamer en een toilet. Boven is een mezzanine die wordt gebruikt als slaapkamer. Verder beschikt het hui
558.000 €
Gelegen in het hart van de pittoreske regio Lot-et-Garonne, biedt dit prachtige pand een unieke kans voor liefhebbers van natuur en rust. Slechts een paar minuten van het centrum van de stad, bestaat uit een hoofdgebouw plus 2 huisjes beoordeeld met 3 sterren volledig ingericht voor een serene activ
459.000 €
Een privéweg leidt u naar deze oude 19e-eeuwse boerderij, gelegen op ongeveer 2 hectare. Dit huis van 260 m², dat op elegante wijze het oude en het hedendaagse combineert, biedt een warme en lichte sfeer. Binnen, een ingerichte eetkeuken, een woonkamer met houtkachel, een veranda, een woonkamer met
178.000 €
Te koop: Uitzonderlijk 6-kamer herenhuis van circa 141 m² met tuin gelegen in Barbaste. Bij het betreden van dit huis wordt u verleid door de leefruimte van meer dan 50m² met zijn uitgeruste Amerikaanse keuken, een grote ingerichte bijkeuken, een toilet en toegang tot de garage van bijna 15m² waard
206.400 €
Gelegen in de stad Castella, een zeer rustige omgeving in het hart van het platteland, kom en ontdek dit charmante T5 stenen huis van 106 m². Het is als volgt georganiseerd: op de begane grond, een grote woonkamer met open haard, een keuken, een doucheruimte, een toilet en een slaapkamer. Boven, een
295.000 €
Kom en ontdek dit charmante gelijkvloerse huis van 149 m², gelegen in een rustige en aangename omgeving in de stad Lavardac, dicht bij alle voorzieningen. Dit prachtige charmante huis is ideaal voor het ontvangen van een gezin, het biedt u een woonkamer (keuken, woonkamer, eetkamer) van 68 m², alle
468.000 €
Nieuwe kans! Op de hoogten van Penne d'Agenais, op een perceel van ongeveer 6ha, stenen eigendom met dominant uitzicht waaronder een huis, een gîte en een bijgebouw. Het hoofdgebouw bestaat op de begane grond: een keuken, een woonkamer, een toilet, een doucheruimte, een hoofdslaapkamer met doucheru
315.000 €
Dit prachtige architectenhuis onderscheidt zich door zijn tijdloze charme. De lichte en luchtige ruimtes bieden modern comfort in een landelijke omgeving. Binnen ontdekt u een woonkamer van ongeveer 31m² met open haard, ideaal om kostbare momenten te delen met familie of vrienden. De uitgeruste keu
148.000 €
Clairac, dicht bij de school en kleine winkels, het treinstation 6 km, de snelweg 13 km. U moet weten dat dit karaktervolle huis, van maar liefst 370m² en zijn beboste en omheinde park van 4360m² een echte kans biedt voor verschillende projecten. Het kan de echte familiecocon worden die naar wens
399.000 €
Villa van 230 m2 woonoppervlak volledig gelijkvloers, bestaande uit een grote woonkamer van 52 m2 met houten insert, ingerichte keuken, een bijkeuken, een eigen ouderlijke ruimte met slaapkamer, doucheruimte, kleedkamer, kantoor en toilet, een tweede slaapgedeelte met 4 extra slaapkamers, een douche
296.000 €
Wil je alles te voet doen, de kleine winkeltjes, de crèche naar de universiteit, het gezondheidscentrum, de oevers van de Lot, enz... Wil je een huis van 245m² super licht hebben, dat er een halfopen ingerichte keuken is op een gezellige woonkamer van 55m² met zijn insert, niet minder dan 7 slaapkam